נושא אחסון חפצים הוא נושא בעייתי ברוב הבתים כיום. גם אם מדובר בבתים של משפחות עם ילדים קטנים או בבתים בהם גרים צעירים רווקים, לכולנו יש אין ספור חפצים, והשאלה היא כיצד לאחסן את כל הציוד הרב, כך שמצד אחד לא יגזול מקום רב, ומצד שני יצור סדר ויצליח לאפסן הכל בצורה נעימה ונוחה. כיוון שבבתים רבים מקבלים למשל עם הדירה מחסן קטן, שזה מהווה יתרון גדול, יש לנצל את החלל על הצד הטוב ביותר כדי להפיק את המקסימום מחלל המחסן. לכן שילוב של מדפים למחסן יצרו גם סדר בחלל וגם יוכלו להעמיס בקלות רבה את מרבית החפצים שברשותכם, גדולים כקטנים.

 

היעילות של מדפים למחסן

 

מדפים יוכלו בקלות רבה לעשות את העבודה כאשר מדובר בסדר וניקיון. במקום הנטייה לזרוק בערימה אחת גדולה את כל החפצים שאנו פחות משתמשים בהם, ולבסוף לא למצוא דבר, לא להשתמש כלל בחפצים ולגלות שהם מוטלים בערימה ללא צורך, מדפים למחסן יוכלו ליצור סדר וניצול חלל המחסן שברשותכם.

חפצים רבים שעלולים לגזול מקום רב בבית, ואין להם שימוש תכוף ושגרתי או יום יומי במידה רבה, הם בדיוק החפצים שאפשר לשים במחסן, למשל את הסוכה שבונים ומרכיבים רק פעם בשנה, כיסאות פלסטיק לאורחים, אופניים שתופסות מקום רב בבית או לא יוצרות מראה נעים בכניסה לבית, וכל מיני חפצים רבים שאין לנו שימוש בהם אופן יום יומי, ועלולים לגזול מקום רב בבית, כלים שונים למטבח או מתנות ארוזות, כלי עבודה, חפצי נדוניה, מצעים שעוד לא פתחנו או אפילו מוצרים שימושיים כמו חפיסות נייר טואלט וקופסאות שימורים שלא יהיה נורא אם נצטרך לבוא ולהוציא פעם ביום מהמחסן.

 

סדר עם מדפים למחסן

 

היעילות היא אחרת, ובנוסף הבית כולו יהיה מרווח יותר ללא בלגאן, הסדר יהיה מורגש ובייחוד בחללים קטנים, השימוש במדפים מאפשר את הסדר הכללי בבית. לא כל שכן כאשר מדובר בבית עסק גדול בו למחסן לא רק תפקיד ביצירת סדר וניקיון, אלא הסדר במחסן קריטי לכל ניהול בית העסק כולו ואף לתפוקת הרווחים שבו. לא נרצה לנהל עסק בו אנו לא יודעים מה קורה במחסני העסק, היכן נמצא כל דבר, כיצד נוכל לקחת את הסחורה בצורה הקלה והאפקטיבית ביותר, כיצד נוכל לזכור שלא שכחנו סחורה במקום מסוים ואולי כתוצאה מכך אולי יווצר מצב של אובדן כספי ונזק כספי.

לכאן בדיוק נכנסים המדפים שצריכים להיות חזקים מאד, איכותיים לאורך זמן ומספיק רחבים להראות את כל הסחורה וליצור סדר וכן אפשרות לרישום נוח בצד המדפים, כך האווירה המסודרת בבתי העסק יוצרת את הרווח הכפול, כיוון שעסק מבולגן הוא כידוע עסק שהרווחיות שלו מוטלת בספק ואולי ההפסד הכספי יכול להיות רב יותר מן הרווחים הצפויים.

 

מדפים למחסן

אושר התקנות