מדפים מודולריים – התאמה לכל מטרת אחסון

 

השימוש במדפים מודולריים נפוץ בעיקר ויעיל בבתי עסק קטנים או גדולים הנדרשים לאחסון של מוצרים רבים ובמקרים רבים של מוצרים כבדים.

 

מדפים מודולריים – לא רק אחסון אלא גם יופי

 

השימוש במדפים מודולריים בחנויות ובבתי עסק אידיאלי במיוחד בחנויות גדולות או בכאלו הנדרשות להציג את הסחורה בצורה נעימה המושכת את העין, וכך יוצרת למעשה כוח קניה גדול יותר. למשל סופרמרקטים ורשתות מזון, בתי מכולת שכונתיים, כל אלו בתי עסק הנדרשים למגוון שונה ורחב יותר של פתרונות אחסון, וכן נדרשים לאפשרויות שונות ומגוונות יותר של תצוגת הסחורה. כלומר לא ניתן יהיה להציג במקומות אלו את הסחורה בצורה מונוטונית ודומה בכל החלל, וכן ישנם מוצרים רבים ובגדלים שונים הדורשים חללים שונים בגודל לאחסון, ועל כן המדפים המודולאריים בדיוק מאפשרים את האחסון הנוח ביותר ם ניצול מקסימלי של החלל, ויחד עם זאת נותנים את המענה החשוב של מראה מקורי, משתנה עם עיצוב המושך מאד את העין ומזמין את הקונים לקנות למעשה עוד. כלומר לא רק האחסון חשוב כאן, ובוודאי לא ניתן לאחסן מוצרי אוכל בצורה מונוטונית ואפורה בכל חלל החנות, אלא כדי ליצור משיכה, יופי והזמנה לקנות ולשים כמה שיותר מוצרים בעגלה, לנושא העיצוב יהיה כאן תפקיד משמעותי, עם אפשרות לאחסון דינאמי יותר, משתנה ממקום למקום ומציג את הסחורה בצורה המושכת והמזמינה ביותר.

 

מדפים מודולריים- להשגת יעילות מרבית

 

ליצור תפוקה רווחית בחנויות למוצרי מזון ובסופר מרקט היא משימה חשובה שלפרמטר העיצוב יש חלק משמעותי בכך. לקנות אוכל זה לחלוטין שונה מלקנות מוצרי נוי, פופ או מוצרי מתנות וקוסמטיקה. לאוכל יש נחיצות רבה יותר ושימושים קריטיים יותר. בעוד שאת מוצר המתנה או הקוסמטיקה ניתן להחזיר בקלות רבה יותר ואפשר להסתדר גם בלעדיו, הקונה לא ימהר להחזיר מוצר שהוא מאכל, כי הוא יודע שזה נחוץ והוא אינו מעוניין לקמץ באוכל, לכן חלק מן המשיכה של הקונה להכניס כמה שיותר מוצרי אוכל לעגלה, כי זה חשוב הוא גם תלוי במה שהוא רואה לפניו, כלומר באופן סידור מוצרי המזון בחנות או בסופרמרקט, יש לזה חשיבות גדולה. אם נרצה כבעלי העסק ובייחוד בתחום המזון למשוך את הקונה לשים את המוצר בעגלה שלו, אופן העיצוב ישפיע גם כן רבות על החלטתו, לעיצוב ולא רק למוצר האוכל יש כאן תפקיד מגרה ומושך, וכן העיצוב יכול לתת ללקוח הרגשה שהוא חייב את המוצר, הוא חייב לקנות אותו ואי אפשר בלעדיו. לכן לעיצוב המודולארי יכולה להיות השפעה רבה וחיובית על תפוקת המכירות בכל בית עסק, ובייחוד בעסק המוכר מוצרי מזון, לעיצוב המודולארי גם יכולת של שילוב תנועה באחסון, כמו שילוב של מדפים עגולים, בגובה העיניים וכיוצא באלו.

 

מדפים מודולריים

אושר התקנות