מדפי מתכת - לאחסון איכותי במיוחד

 

רבים חושבים שאחסון הוא לא עניין שצריך להשקיע בו מחשבה רבה, הוא גם לא דורש תכנון מיוחד. אך למעשה ההפך הוא הנכון, זה ידוע דווקא שניצול השטח והחלל בצורה חכמה, זה מה שיוצר סביבת עיצוב איכותית ומפוארת יותר, שנית זה תורם רבות לאווירה נעימה ושלווה והדבר החשוב ביותר- זה מאפשר אחסון יעיל ואיכותי של כל המוצרים או החפצים שלכם.

 

מדפי מתכת - משימות האחסון הופכות לקלות יותר

 

אין ספק כי אחת המשימות הקשות לכולם, בין אם יש לנו חלל גדול וגם אם לא, זה איך לאחסן את כל המוצרים, החפצים וכל מה שנחוץ לנו מבלי להצטרך לזרוק מה שחשוב לנו, ומצד שני איך לשמור על סדר מופתי, כזה שנרגיש בו הרמוניה ותחושה כללית נעימה, בבית או במקום העבודה.

 

מדפי המתכת שהם גם הפכו להיות אופנתיים כאשר העיצוב המתכתי והעירוני חוזר בגדול גם בעיצוב של משרדים וגם לפתרונות אחסון ביתיים. לא מדובר במדפים מגושמים או אפורים שעלולים לכער את חלל האחסון, אלא להפך יש הרבה יופי כיום בעיצוב ושילוב של ברזלים ומקורות מתכת גם כמדפים שתפקידם לאפסן את כל החפצים שלנו. בוודאי עבור חללי עבודה וחללי מחסני בתי עסק, המדפים העשויים מתכת חזקים יותר לכל מטרה גם לאחסון של חפצים כבדים מאד, המדפים הללו אינם עלולים להתעקם או להינזק כתוצאה מלחות מצטברת, טמפרטורות קיצוניות בשינוי העונות או כתוצאה ממשקלים כדים מדי שמונחים על מדפים אלו, מדפים מברזל ידועים ומוכרים כמדפים חזקים מאד ללא אפשרות לחלודה, ושנותנים בדיוק את המענה הנכון והמתאים לחברות עסק גדולות ועד לעיצוב המינימליסטי העדכני ביותר בחדרים או במשרדים.

 

מדפי מתכת- גם המחיר אטרקטיבי

 

אחסון מוצרים וחפצים תעשייתיים, כל סחורה מסוג שהוא או מוצרים פשוטים לבית על מדפים ממתכת אינו עסק יקר בניגוד למה שחושבים. מגוון אפשרויות האחסון הוא רב וגם קשת המחירים אטרקטיבית מאד. כיום ניתן גם ליצור שילובים שונים הכוללים גם זכוכית ומתכת, מדפים מעוצבים ומסוגננים בצורות מיוחדות ושונות, ואפילו ניתן לשלב מדפי עץ וארונות עץ יחד עם כמה אלמנטים של מתכת, הכל על פי דרישת הלקוח וכן על פי התקציב הקיים ברשותו. במידה ומדובר בפתרונות אחסון סמויים יותר מן העין למשל במחסני ענק, כאן לשיקולי עיצוב אין כאמור משמעות גדולה, ובמידה ומדובר באחסון ביתי בתוך ידרי שינה, חדרי הסלון או אף במשרדים, לאלמנט של העיצוב ישנה חשיבות גדולה כיוון שמקום האחסון אינו רק צריך להיות פונקציונאלי ולכלול כמה שיותר חלל לאפסן חפצים ומוצרים, כאן האחסון הוא חלק מהעיצוב כולו ומהאווירה שהחלל יוצר, וחשוב לבחור בקו הרמוני ובמתכת שלא תהיה צורמת, חורקת או מיושנת מדי, כזו שתהיה למשל מאסיבית מדי לעין.

 

מדפי מתכת

אושר התקנות